HALO ROZKMINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Teoretycznie jest możliwość porozmawiania ze sobą z przyszłości.
Wy "z przyszłości" siedzicie w białym pokoju. Wy "z teraz" komunikujecie się ze sobą za pomocą mikrofonu. Nie widzicie się, słyszycie tylko swoje głosy.
Macie zadania, a ja mam do Was przy okazji pytania:

Na początku Wasza wersja "z przyszłości" nie wierzy, że to jest na serio więc:
1 zadanie: Możesz powiedzieć 2 rzeczy, które przekonają Ciebie "z przyszłości", że to prawdziwi Wy "z teraz". Może to być cokolwiek, jakieś hasło, może być wydarzenie, myśl, co tylko chcecie, co pozwoli, aby Wasza wersja "z przyszłości" naprawdę uwierzyła, że to Wy. Tylko maksymalnie 2 RZECZY.

PYTANIE 1: Co by to było?

2 zadanie: Wasza wersja "z przyszłości" po tym jak już teoretycznie uwierzy musi Wam podać jakąś 1, tylko 1 sytuację, która zmieni Waszą przyszłość. Nie może powiedzieć jej konsekwencji, mówi tylko co macie zmienić, albo czego nie robić np. jeśli mieliście wypadek samochodowy, w którym umarł jeden z Waszych rodziców to Wasza wersja "z przyszłości" może Wam powiedzieć "nie jedź po pijaku, albo nie zabieraj taty/mamy tego dnia samochodem" może podać dokładną datę z rokiem, a nawet godziną, ale nie może podać konsekwencji, czyli nie może powiedzieć, że np. "nie bierz taty/mamy, bo zginą w wypadku".
PAMIĘTAJCIE: Wy "z przyszłości" siedzicie w pokoju, nie macie dostępu do neta, więc odp. typu numery totolotka odpadają, chyba że dzisiaj je pamiętacie na pamięć to ok, ale nie macie dostępu do niczego, tylko Wasza głowa i pamięć i 1 wydarzenie, które możecie zmienić.

PYTANIE 2: Jaką sytuację byście wybrali, która odmieniłaby Wasze życie, gdybyście postąpili inaczej?

3 zadanie: Mówicie swojej wersji "z przyszłości", że spotkanie się za kilka lat, kiedy będziecie w tym samym wieku (wasza wersja z przyszłości nie starzeje się w tym pokoju i nie odczuje upływu czasu, jak Wy załóżmy że rok Naszego życia to u niej minuta siedzenia w pokoju).
Na tym spotkaniu, kiedy będziecie w tym samym wieku opowiesz swojej wersji "z przyszłości" jak wygląda Twoje "inne" życie. Możecie zadawać sobie pytania, jakie chcecie, luźna rozmowa, możesz opowiadać godzinami.
Kiedy Wasza wersja "z przyszłości" usłyszy to życie to będzie wiedziała, czy jest podobne, czy nie, czy jest lepsze, czy gorsze.

Na koniec będzie mogła wybrać, które chce życie, czy to, które miała, czyli takie jakie znacie swoje dzisiaj, czy to zmienione przez nią samą, czyli to, którego Wy nawet nie znacie.

PYTANIE 3: Jak myślicie, czy Wasze życie ze mianą tej jednej sytuacji byłoby lepsze?

Top 100 Top 100 7 dni