Ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz która rządzi tym światem i będzie a mianowicie taka że nie warto być dobrym człowiekiem. Absolutnie. Oddajesz swojej serce, zaangażowanie w kogoś, coś i jeszcze dostajesz za to ostro po dupsku. Zero odwdzieki ba jeszcze zrobią z ciebie za to wroga i popychle, zbluzgają, zgnoją za niewinność i dobre chęci.
To nienormalne.Ale tak jest.
Wiem to z własnego doświadczenia jak i otoczenia.
Np. Znam wielu chłopaków i dziewczyn, którzy są atrakcyjni, z dobrym zawodem, szkołą, pracowici, otwarci na stały związek, uczciwi, wierni, poukładani a nigdy nie byli w związkach, bądź wykorzystywani, traktowani jako opcja bądź poniżani w relacji, zostawiani.
A prostacy, chamy mające wywalone bądź laski egoistki, materialistki mają mega powodzenie, masę znajomych, super im się układa w życiu.
I to dotyczy różnych dziedzin życia.
Dobro jest kojarzone z uległością a takich najlepiej zgnoić i obedrzeć z korzyści.
Dobrym i uczciwym możesz być tylko dla siebie ale nic z tego nie będziesz miał, nic, gówno i tyle.

Zauważyliście że jak rodzice wyróżniają rodzeństwo to zazwyczaj jest to ktoś gorszy, chamowaty od tego pokrzywdzonego? To są zazwyczaj ludzie prawi, którzy kochają rodziców chcą im pomagać a są na gorszej pozycji czemu?

Znam wiele kobiet które miały fajnych chłopaków, którzy dbali o nie itp no ideały na męża. A zostawiały bo nie czuły,, tego czegoś,,

Ale ci co mieli na nie wywalone, nie szanowali, zdradzali itp to jak płakały bo wciąż kochają swoich misiów

To samo dotyczy się mężczyzn względem kobiet.

Albo w szkole kto ma super u nauczycieli i innych kolegów? No chyba nie ten wzorowy, grzeczny uczeń tylko jakiś patus.

Pewnie już to wiecie ale ja jestem na etapie uświadamiania sobie tego i akceptacji.

Ponieważ zawsze byłam dobra dla innych, uczciwa, pomocna, miła, nie lubiłam i lubię się kłócić. No ogólnie żyje z zasadami. I jest pod górkę. Ostro.
Wiele razy się zawiodłam ,dużo dawałam, bo myślałam że to klucz do sympatii innych. Życie powiedziało mi dokładnie co innego.
Cóż zostaje mi takie życie na uboczu, nie zmienię się bo nie chce ale spróbuję nauczyć się mieć wywalone i umieć się obronić.

Top 100 Top 100 7 dni