Nie zgadzam się, że randki kwiaty wino i kino gówno znaczy. Oczywiście nie to powinno być podstawą związku, ale jeśli Twój chłopak o Ciebie nie dba, a Ty dbasz o niego, to uważam, że to zwykle januszostwo. O swój związek trzeba dbać i jeśli Ty masz takie potrzeby w związku, to może warto mu o tym powiedzieć? A może on też ma jakieś potrzeby? Może nad tym razem popracujcie?

Dlaczego uważam, że to ważne? Bo byłam w związku, gdzie naprawdę się starałam, a gość mnie po prostu wykorzystywał. Nigdy mi nic nie dawał - nawet na urodziny... nie było w tym ciepła. Za to ja robiłam wszystko, co on chciał i prosiłam go, żeby też się trochę postarał (a gdy ja przestawałam się starać, to on był zły i zasmucony, że przestałam), to mówił, że to nie w jego stylu i że to mainstream. XD Zero szacunku do mnie - zero starania się, bo mu było nie po drodze. Ostatecznie z nim zerwałam, bo ludzie mi uświadomili, że to wcale nie musi tak wyglądać. Potem byłam w związku, gdzie chłopak naprawdę o mnie dbał, ale nie umiał rozmawiać o problemach i żył w swoim świecie fikcji. Ostatecznie jestem sama, ale wierzę w to, że znajdę osobę, która będzie umieć dać mi coś od siebie i pozwoli bym, ja też się mogła starać. Myślę, że tak się da.

Polecam Ci pogadać o tym z chłopakiem, dziewczyno! Bo za kilkadziesiąt lat naprawdę będziesz żałować, że wcześniej tego nie wypracowaliście. Nie chodzi o to, żeby on nagle zaczął Cię traktować jak księżniczkę, ale mógłby czasem Ci zrobić jakąś niespodziankę. Może Ty też możesz mu zrobić jakiś prezent?

Top 100 Top 100 7 dni